Je možné ke grilu Campingaz Attitude 2go připojit dvoukilovou plynovou lahev a použít hadici o délce 2m?

Dobrý den, vlastním grill Campingaz Attitude 2go. Je možné ke grilu připojit dvoukilovou plynovou lahev? Délku připojovací hadice potřebuji mít min. 2 m. Lze takovou u Vás pořídit?
26.07.2021 Zdeněk H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Maximální délka hadice doporučená výrobcem k plynovým grilům je 1,5 m. Ke grilům je standardně dodávána sada pro připojení spotřebičů k PB láhvi o délce 0,8 m.

hadice k připojení PB láhve ke grilu Campingaz

K této hadici je možno připojit pouze 5 kg a 10 kg PB láhev. Pokud byste chtěl použít dvoukilovou PB láhev, je potřeba k hadici zakoupit odtlačný ventil, aby byla bomba s hadicí kompatibilní. Ať se rozhodnete koupit novou hadici, ventil  či jakékoliv jiné příslušenství, doporučujeme vždy zakoupit originální výrobky od Campingaz, aby se předešlo nehodám způsobeným vadnou součástkou.  

odtlačný ventil

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit