Je možné použít pánev Culinary Modular Cast Iron Wok na roštu bez vyměnitelného středu

Dobrý den, je možné použít pánev Culinary Modular Cast Iron Wok na roštu, který nemá vyměnitelný střed?
26.07.2021 Ondřej B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pánve Culinary Modular Cast Iron Wok spadá do příslušenství, které je určeno pro grily s roštem Culinary Modular. Grily disponující Culinary Modular mají speciální rošt s vyměnitelným středem. Touto technologií jsou vybaveny všechny grily, které patří do kategorie grilů Campingaz Series 3 a grilů Campingaz Series 4.

litinový rošt culinary modular

litinová pánev Campingaz

Kulatou prostřední část roštu můžete vyměnit nejen za zmíněnou wok pánev, ale i za další příslušenství. Pokud byste například chtěli uvařit na svém grilu guláš nebo nějaké jiné eintopf jídlo. Můžete u nás zakoupit například litinový hrnec s poklicí 7,5l, který dokonale využijete právě při přípravě omáček, polévek, ale i pečení masa. Preferujete-li drůbež, jistě Vás potěší, že i tady pro Vás máme jednoduché řešení v podobě litinového stojanu na drůbež. Pokud by Vám na přípravu drůbeže litina nevyhovovala, máme v nabídce i nelitinovou verzi Culinary Modular Poultry Roaster.

litinový hrnec v grilu Campingaz

Culinary Modular Cast Iron Wok má na rozdíl od většiny wok pánví ploché dno, nicméně jinak je tvar wok pánve zachován. Díky tomu pánev můžete použít i na obyčejném roštu bez Culinary Modular. Další výhoda je, že pokud Culinary Modular rošt máte, tak můžete využít další příslušenství s ním kompatibilní zároveň s wok pánví, jako je tomu na obrázku. Dalo by se to například využít tak, že v levém hrnci připravujete přílohu, zatímco ve wok pánvi vytvoříte základ Vašeho oblíbeného jídla. Musíte ale také myslet na to, že litina je horká. Příslušenství do grilu tedy doporučujeme používat za pomoci grilovacích rukavic.

litinový hrnec a wok pánev v grilu campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Aktuality

Archiv aktualit