Je možné u grilu Campingaz 3 Series nahradit stávající rošty litinovými rošty?

Dobrý den, je možné u grilu ze třetí série nahradit levý i pravý rošt litinovými rošty? Máte tyto rošty v nabídce?
29.09.2021 Štěpán K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano toto je možné. Pravou stranu lze nahradit litinovým roštem se smaltovaným rozptylovačem. Rozptylovač rovnoměrně rozvádí teplo od hořáku k roštu a navíc chrání hořák před odkapávajícím tukem a šťávou z masa. Rozptylovač nemusíte dokupovat zvlášť, je v balení spolu s roštem. 

litinový rošt Campingaz

Levou stranu grilu lze pak osadit roštem s vyjímatelným středem Culinary Modular, který je taktéž litinový. Litinové rošty se hodí především pro úpravu steaků a masa, protože při kontaktu s ním maso neztrácí téměř žádnou šťávu.

litinový rošt Campingaz

Rošt Culinary Modular, kromě toho že je vyrobený z litiny, má další přednost ve vyměnitelném středu, do kterého můžete zasadit různé doplňky. Tuto přednost má valná většina grilů Campingaz. Namísto kulatého středu můžete umístit třeba wok pánev, na které si můžete připravit předkrm či přílohu, zatímco se bude na vedlejším roštu připravovat hlavní chod.

wok pánev Campingaz

Dáváte-li přednost spíše italské kuchyni, můžete kulatou litinovou část vyměnit za pizza kámen, díky kterému si můžete připravit pravou italskou pizzu i ve vašem grilu.

pizza kámen campingaz

Příslušenství kompatibilní s roštem je celá řada. Všechno vybavení, které můžete do otvoru zasadit naleznete na stránkách v sekci „Příslušenství Campingaz". 

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit