Je plynová kartuše Lidl kompatibilní se stolním grilem Campingaz Attitude 2go CV?

Dobrý den, je plynová kartuše Lidl kompatibilní se stolním grilem Campingaz Attitude 2go CV? Bude s ní gril dobře fungovat? Děkuji.
04.10.2021 Marie K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. S plynovou kartuší Lidl bohužel nemáme zkušenosti. V zásadě ke grilům Campingaz doporučujeme používat výhradně zboží od stejnojmenného výrobce. Konkrétně ke stolnímu grilu Campingaz Attitude 2go CV doporučujeme zakoupit plynovou kartuši CV 300 Plus nebo plynovou kartuši CV470 Plus. Co se týče levnějšího typu kartuše, tedy CV 300, tak ta by měla vydržet hodinu a půl nepřetržitého grilování. Zakoupením dražší varianty byste se měla dostat ke dvou hodinám. Údaje se však mohou lišit podle typu grilu který používáte, ale také na teplotě v okolí grilu. Hodláte-li tedy grilovat v zimním období venku, tak počítejte s kratší výdrží kartuše. Je však dobré zmínit, že kartuše jsou dostupné převážně ve specializovaných prodejnách a nejsou na tom s dostupností, tak dobře jako například PB lahve.

stolní gril campingaz attitude 2go

plynová kartuše campingaz

Pokud Vás gril zaujal, ale příčí se Vám představa použití kartuší, například kvůli zmíněné dostupnosti. Možná Vás bude zajímat, že máme v nabídce totožný stolní gril Campingaz Attitude 2go, který je kompatibilní s klasickými propanbutanovými lahvemi, které mají daleko větší výdrž než kartuše a lze je zakoupit například i u benzínových pump.

BP láhev ke grilu campingaz attitude 2go

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo jejich příslušenství, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit