Je potřeba k vařiči Campingaz Twister dokoupit plynovou kartuši?

Kdybych si chtěl objednat vařič Campingaz Twister, musím k němu rovnou zakoupit plynovou láhev, nebo je součástí balení?
08.07.2022 Tomáš S.

Naše odpověď:

Děkujeme za dotaz, Tomáši. Součástí vařiče Campingaz Twister je i plynová kartuše. To je malá nádobka naplněná plynem. Vařič je tak možné okamžitě používat. Pokud byste chtěl koupit náhradní kartuši, tak je možné vybírat mezi:     

U vařiče je v balení ta menší z nich, tedy CV 300 Plus.

plynový vařič campingaz

Vařič se spojuje s kartuší za pomoci systému Easy-click, u kterého stačí kartuši jen přicvaknout a pootočit s ní. Stejně jednoduše kartuši odpojíte v případě, že byste ji chtěli použít na jiném vařiči nebo vyměnit za jinou.

Kartuše jsou snadno přenosné a velice skladné. To samé platí i o hořáku, který je možné složit a vložit do plastového krytu. Oproti plynovým bombám jsou ale kartuše hůře dostupné, takže doporučujeme koupit nějaké do zásoby.

plynová kartuše campingaz

Věděli jste že…
…i některé plynové grily Campingaz mohou fungovat na plynové kartuše? Jedná se většinou o grily, které jsou vhodné k používání na menších balkónech nebo v kempech.   

V případě, že budete mít další otázky ohledně vařičů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.