K čemu u plynového grilu Campingaz slouží boční hořák?

Dobrý den, k čemu je využitelný hořák u grilu Campingaz gril 4 Series RBS LXS? Máte v nabídce nějaké příslušenství, které na něj mohu umístit?
18.10.2021 František D.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Postranní hořák u plynových grilů Campingaz může sloužit například pro přípravu polévek či omáček ke grilovanému masu. Díky němu se Váš gril stane plnohodnotnou venkovní kuchyní, protože uvnitř grilu si s přehledem připravíte většinu příloh a masa, ke kterým pak můžete zmíněnou omáčku použít.

boční hořák grilu Campingaz

Hořák u grilu Campingaz gril 2 Series RBS LXS 

Co se týče příslušenství, které můžete na hořák použít, můžeme doporučit například wok pánev. Je vyrobená z litiny, takže ji můžete použít na jakémkoliv tepleném zdroji, kromě mikrovlnné trouby. Díky svému tvaru skvěle poslouží k přípravě asijských jídel, ale připravíte v ní i výborné omáčky ke grilovanému masu.

wok pánev na grilu campingaz

Wok pánev Campingaz

Wok pánev zároveň spadá do kategorie příslušenství, které je kompatibilní s kruhovým otvorem Culinary Modular, jež je součástí roštu většiny grilů od Campingaz včetně zmiňovaného Campingaz gril 4 Series RBS LXS. Mezi další příslušenství ke grilům Campingaz použitelné v roštu Culinary Modular patří i pánev na paellu, stojan na kuře, litinový hrnec a další litinové pánve, které lze použít i na bočním hořáku grilu.

stojan na kuře campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo jejich příslušenství, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit