Který způsob čištění plynových grilů Campingaz je jednodušší? InstaClean nebo InstaClean AQUA?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, který způsob čištění plynových grilů Campingaz je podle Vás jednodušší? InstaClean nebo InstaClean AQUA?
10.08.2021 Pavla R.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz ohledně plynových grilů Campingaz. Systém InstaClean spočívá v tom, že vnitřní část grilu můžete omýt v myčce. Vnitřek grilů s tímto systémem, se totiž skládá z několika menších částí, které lze během chvíle z grilu vyndat.

čištění grilu Campingaz

Díky tomu bez problému umístíte do myčky vše od roštů, přes chrániče hořáků až po vanu grilu. Během pár minut tak máte ty nejproblematičtější partie grilu opět čisté. Pokud Vám zbyde v myčce ještě místo, můžete ušetřit nějakou tu korunu navíc, když ji doplníte špinavým nádobím, kterého je po grilování více než dost. V naší nabídce jsou tímto systémem vybaveny například tyto grily Campingaz gril 2 Series RBS LXS a Campingaz gril Master Series 3 LXS Black Edition.

čištění grilu campingaz

InstaClean Aqua je nový čistící systém, který je k dispozici u grilů Campingaz pro sezónu 2021. Systém, jak jeho název napovídá funguje na principu vody. Do výsuvného prostoru se napustí voda, do které při grilování stéká přebytečný tuk a šťáva z masa. Díky tomuto systému se ani tuk, ani šťáva nepřichytí a vy se tak vyhnete nepříjemnému čištění spodku grilu. Čemu se ovšem pravděpodobně nevyhnete, bude ruční čištění bočních součástek grilu.  

čištění grilu campingaz

Vodu po grilování můžete vypustit do nádoby poté co vytáhnete černý špunt z dna pro odkapávání. U vyšších tříd grilů Campingaz je tato nádoba součástí balení a je umístěná ve dveřích grilu. Když dvířka otevřete a spolu s ním vysunete prostor pro odkapávání, pak už stačí jen vyndat špunt a všechna špinavá voda po grilování je během chvíle v nádobě.  

čištění grilu campingaz

V případě, že budete mít další otázky ohledně údržby grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit