Má ochranný obal velikosti L ve spodní části nějakou gumičku nebo šňůrku na stahování?

Dobrý den, chtěla bys si pořídit ochranný obal velikostli L na zahradní nábytek. Můžete mi prosím říct, jestli má obal ve spodní části nějakou gumičku nebo provázek na stažení? Z ilustračního obrázku to není zcela zřejmé. Děkuji za vaši odpověď.
29.01.2019 Sylvie P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vámi poptávaný obal velikosti L na zahradní nábytek od firmy Campingaz je opatřen šňůrkou s možností stahování, takže po zakrytí nábytku lze spodní část obalu utáhnout. Ochranný obal je vyroben z PVC o síle 0,13 cm. Obal stojí 999 korun a na našich webových stránkách jej dohledáte podle katalogového čísla 2000032449.

V případě, že budete mít o ochranný obal pro zahradní nábytek zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny v Tachlovicích, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit