Pasuje do grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus příslušenství Culinary Modular?

Dobrý den, měl bych zájem o plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus. Chci se zeptat, je možné na tomto grilu používat příslušenství Culinary Modular a máte na tento typ grilu také ochranný obal? Děkuji za odpověď.
17.12.2018 Marek F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Dotazovaný plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus má v základní výbavě litinový rošt s tálem Culinary Modular, který je přímo určen pro používání příslušenství z kolekce Culinary Modular.

Co se týče druhé části dotazu, tak ochranný obal pro gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus v nabídce máme. Konkrétně se jedná o univerzální povlak na gril Classic XXL, který stojí 1 299 korun a v našem e-shopu mu přísluší produktové číslo 2000031421. Obal je ušit z pevné a odolné PVC tkaniny a chrání gril před klimatickými vlivy, prachem a dalšími nečistotami.

V případě, že bude váš zájem o obal a plynový gril Campingaz 3 Series Classic LS Plus i nadále trvat, nebo kdybyste se chtěl přeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny s grily Campingaz v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit