Elektrické grily 

Elektrické grily

Každý nemá to štěstí mít vlastní zahradu, kde by mohl vesele grilovat od rána do večera nebo šíleně tolerantní sousedy, kterým pozvánka na steak v podobě pomalu stoupajícího kouře ani náznakem nevadí. A proto je třeba hledat vhodnou alternativu, se kterou byste si požitků z grilování mohli užívat i na balkoně v panelovém bytu. A přesně takovou optimální alternativou jsou elektrické grily Weber.

Elektrické grily ani při intenzivním vytížení nevyluzují žádný kouř, takže s narušením sousedských vztahů si v tomto případě nemusíte dělat starosti. Navíc absence kouře se nijak neprojeví na chuti připravovaných pokrmů. Ani pokusy na lidech z řad gurmánů a gastronomických expertů neprokázaly, že by se jídlo připravované na elektrickém grilu chuťově lišilo od pokrmů z grilu na dřevěné uhlí. Elektrické grily však nemusí sloužit jen k bezkonfliktnímu grilování na balkoně. Elektrické grily Weber jdou používat i v uzavřených místnostech, dokonce se nemusíte bát grilovat ani na jídelním stole.

Navíc od ledna 2018 se můžete těšit ze zbrusu novou kolekci elektrických grilů Pulse, která otevírá novou dimenzi městského grilování. S elektrickými grily Pulse si užijete luxusní grilování se vším komfortem i ve stísněném prostoru panelákového balkonu nebo na malé terásce. Elektrické grily Pulse jsou navíc vybaveny speciálním teploměrem iGrill, který lze propojit s chytrými telefony a  vy si tak můžete zpříjemnit své grilování různými šikovnými aplikacemi.

na stránku

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit