Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Nezařazené

Zpět na přehled
 • 04.10.2022 Tadeáš K.

  Co znamená označení NT v názvu udírny Borniak BBDS-NT-150?

  Dobrý den, zaujala mě nová udírna od Borniaku BBDS-NT-150. Všiml jsem si, že oproti některým dalším modelům této značky má navíc v názvu NT. Jaký to má prosím vás význam?
 • 26.09.2022 Tomáš Č.

  Jak se zapíná peletový gril Lousiana?

  Dobrý den, včera jsem si od vás odvezl peletový gril Louisiana Premier LG1200FP. Bohužel jsem nepřišel na to, jak ho pustit. Poté co ho zapojím do zásuvky, displej je stále tmavý. Můžete mi prosím poradit?
 • 19.09.2022 Václav M.

  Jak velký teploměr do udírny vybrat?

  Dobrý den, prodáváte i samostatné teploměry do udírny? Postavil jsem si doma dřevěnou udírnu s vnějšími rozměry 65x113x201. Jak velký teploměr bych si měl pořídit? 
 • 08.09.2022 Patrik B.

  Jak naložit bůček na uzení na sucho?

  Dobrý den, rád bych zkusil naložit maso na uzení na sucho, konkrétně budu udit bůček. Poradili byste mi prosím jak na to?
 • 19.08.2022 Aleš K.

  Jaký obal vybrat na již nevyráběný gril na dřevěné uhlí Weber?

  Dobrý den, prosím vás o pomoc. Mám doma gril na dřevěné uhlí Weber (viz. foto) u kterého bohužel neznám bližší název. Potřeboval bych k němu koupit obal. Máte ho skladem?
 • 29.07.2022 Tomáš M.

  Kolik bočních hořáků je na plynovém grilu Rösle Videro?

  Dobrý den, sháním gril se dvěma bočními hořáky? Máte nějaký takový v nabídce? Mě by stačil jeden, ale manželka trvám na tom, že dva budou lepší. Co vy si o tom myslíte?
 • 26.07.2022 David T.

  Jaký boční stolek pasuje ke grilu na dřevěné uhlí Napoleon Charcoal Kettle 57 cm?

  Dobrý den, chtěl bych koupit kotlový gril Napoleon Charcoal Kettle 57 cm. Je dobré k němu koupit i boční stolek? Koukal jsem, že některé grily na dřevěné uhlí ho mají. Pokud ano, jaký stolek ke grilu pasuje?
 • 13.07.2022 Dušan M.

  Jak dlouho vydrží sušené maso z elektrické udírny?

  Dobrý den, chtěli bychom zkusit v elektrické udírně připravit jerky. Kolegyně, která nám pomáhala udírnu vybrat říkala, že je to možné. Co jsem četl, tak sušené maso vydrží klidně i celý rok. Přijde mi to až neuvěřitelně dlouho. Čím je to způsobené? Dá se stejného výsledku dosáhnout sušením masa v elektrické udírně?
 • 14.06.2022 Ivo H.

  Jaké dřevěné uhlí používat v grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, zatím mám zkušenosti jen s kotlovým grilem, který také funguje na uhlí. Je třeba do Big Green Egg dát nějaké speciální uhlí, když jde o keramický gril?
 • 22.02.2022 František S.

  Jak přimontovat otáčecí špíz ke grilu na dřevěné uhlí Napoleon?

  Dobrý den, nedávno jsme od Vás zakoupili gril na dřevěné uhlí Napoleon Charcoal Leg, 57 cm. Gril funguje skvěle a navíc ladí s terasou, kde ho používáme. Rádi bychom si na něm udělali nějakou drůbež. Koukal jsem, že v nabízíte otáčecí špíz pro kotlové grily od stejné značky. Bude pasovat špíz i na náš gril? Pokud ano, jak se k němu přimontuje? Mohli byste mi prosím poslat nějaký návod?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit