Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Příslušenství na gril

Zpět na přehled
 • 24.06.2022 Radovan K.

  Jak pečovat o litinové nádobí?

  Dobrý den, zakoupil jsem si litinovou pánev. Bohužel u ní není návod, jak postupovat před prvním použitím. Můžete mi jej poslat? Děkuji.
 • 23.06.2022 Alena B.

  Jak vybrat skříňky pro vestavný gril Napoleon?

  Dobrý den, s manželem uvažujeme o koupi vestavného grilu Napoleon, který máte v naší nabídce. Jeden z vašich kolegů nám již zaslal rozměry, které jsou nutné pro gril vyhradit. Zmiňoval se také o dalších skříňkách, které je možné ke grilu dokoupit. Jaké mají tyto skříně rozměry a podle čeho máme skříňky vybrat, aby ke grilu pasovaly?
 • 21.06.2022 Pavel O.

  Jak vybrat pánev na gril?

  Dobrý den, vybírám pánev na gril, ale nevím moc podle čeho se rozhodnout. Nemám totiž moc zkušeností s vařením. V kuchyni většinou vládne manželka, ale ke grilu ji to moc netáhne, ten zbyl na mě. Podle čeho bych se prosím Vás měl při výběru pánve ke grilu řídit?
 • 20.06.2022 Josef F.

  Jaké příslušenství potřebuji ke grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, kamarád si u Vás koupil před rokem Big Green Egg, ale co si pamatuji, musel ještě nějaké věci dodatečně dokupovat. Co je ke grilu nutné dokoupit, abych ho mohl rovnou začít používat?
 • 17.06.2022 Aleš O.

  Na gril pánev vroubkovanou nebo hladkou?

  Dobrý den, rád bych si u vás koupil na gril litinovou pánev Lodge. Akorát si nejsem jistý, zda sáhnout po hladké pánvi nebo poté vroubkované. Dokážete mi s tím poradit?
 • 08.06.2022 Miroslav T.

  Jak zkalibrovat teploměr grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jak zjistím, že teploměr v grilu Big Green Egg ukazuje správnou teplotu? Máte na to nějaký fígl?
 • 07.06.2022 Adam H.

  Jak se liší litinový a nerezový rošt Big Green Egg?

  Dobrý den, jaký rošt bych měl v používat v grilu Big Green Egg? V základu je nerezový, ale koukal jsem, že je možné dokoupit i rošt z litiny.
 • 06.06.2022 Lukáš M.

  Jaké koupit uhlí do grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, jaké bych prosím Vás měl koupit dřevné uhlí do grilu Big Green Egg? Máte nějaké na skladě? Gril mám už rok a vždy jsem topil pouze originálním uhlím Big Green Egg a byl jsem s ním spokojený.
 • 06.06.2022 Stanislav C.

  Jak pasuje grilovací deska na Peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi?

  Dobrý den, kam by se měla v grilu Pit Boss umístit litinová grilovací deska, která je součástí balení grilu? Je nějaké místo uvnitř grilu, kam by se naopak dávat neměla?
 • 03.06.2022 Tomáš S.

  Kde můžu koupit příslušenství ke grilu Big Green Egg?

  Dobrý den, máte v nabídce také příslušenství ke grilům Big Green Egg? Máte kamenný obchod, kde si ho mohu prohlédnout?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit