Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Příslušenství na gril

Zpět na přehled
 • 27.01.2023 Roman Č.

  Jak vyčistit pizza kámen?

  Dobrý den, minulý měsíc jsem si u vás pořídil pizza pec. Během pečení se mi ale zašpinil pizza kámen. Poradili byste mi prosím, jak ho můžu vyčistit?
 • 06.12.2022 Vítek N.

  Jakou vybrat přenosnou pec na pizzu?

  Dobrý den, sháníme s manželkou přenosný gril na cesty, ve kterém by se dala péct pizza nebo lehce přenosnou pec na pizzu, ve které by šlo občas i ugrilovat nějaké maso či ryby. Existuje něco takového?
 • 21.11.2022 Juraj B.

  Jak přenastavit jazyk v aplikaci sondy Meater

  Dobrý den, před týdnem jsem u Vás koupil teploměr Meater. Vše dorazilo v pořádku, ale mám problém s aplikací teploměru. Nevím proč, ale aplikace mi vždy naběhne v anglickém jazyce. Dá se to nějak přenastavit alespoň na češtinu, když slovenština v aplikaci není?
 • 16.11.2022 Marcela K.

  Funguje teploměr do masa Meater ve zděné udírně?

  Dobrý den, funguje teploměr Meater bez potíží i ve zděných (šamotových) udírnách? Neovlivní jeho funkci síla stěny?
 • 14.11.2022 Marcela B.  

  Jaký stolek koupit k udírně Borniak?

  Dobrý den, chtěla bych manželovi koupit udírnu Borniak. Máte v nabídce i stůl, na který by bylo možné udírnu postavit? Děkuji.
 • 09.11.2022 Jan V.

  Jaký stůl dokoupit k udírně Bradley?

  Dobrý den, nemáte v nabídce nějaký podstavec nebo stůl na který by šlo postavit udírnu Bradley Smoker 6? Rád bych si udírnu koupil, ale nechce se mi k ní ohýbat. Dá se ke stolu přikoupit i boční polička, aby bylo kam odložit nádoby s masem?
 • 07.11.2022 Hynek N.  

  Jak se používá při uzení chytrý hřebík?

  Dobrý den, na facebookové skupině jsem viděl fotky z uzení. Na fotkách byla do masa zapíchnutá sonda teploměru na maso.  Překvapilo mě ale, že od ní nevedl žádný drátek, jak to většinou bývá. Sonda byla také o něco tlustší než normálně a vypadala jako dlouhý hřebík. Netušíte prosím Vás jak sonda funguje? Máte něco takového v nabídce?
 • 17.10.2022 Kateřina V.

  Můžu použít litinový hrnec Petromax na indukci?

  Dobrý den, chtěla bych koupit do grilu hrnec. Když jsem k Vám minulý týden volala do prodejny, kolega mi doporučil litinový hrnec Petromax "dutch oven" 5,5 l. Dá se prosím Vás hrnec použít i na indukci?
 • 14.09.2022 Zdeněk F.

  Jak prodloužit dosah sondy Meater?

  Dobrý den, je možné prodloužit dosah grilovací sondy Meater?
 • 10.08.2022 David O.

  Jak vybrat pelety na grilování?

  Dobrý den, chtěl bych si koupit peletový gril Pit Boss Navigator, ale moc nevím, jaké pelety k němu koupit. Mohli byste mi prosím poradit? Jaká se spotřeba na jedno grilování?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit