Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Příslušenství na gril

Zpět na přehled
 • 18.02.2019 Jan S.

  Jaká je nosnost roštu v grilu Master Touch GBS Premium SE E-5775?

  Dobrý den, můžete mi prosím říct, jakou nosnost má grilovací rošt v grilu Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775? Některé typy příslušenství z kolekce GBS vypadají dost těžce a bytelně, tak bych rád věděl, zda se nemůže rošt časem poškodit. Děkuji za odpověď.
 • 18.02.2019 Martin K.

  Může se litinový tál čistit v myčce na nádobí?

  Dobrý den, před nedávnem jsem si u vás zakoupil litinový tál Q 2200 a rád bych se zeptal, jestli je možné litinový tál umývat v myčce na nádobí. Děkuji za odpověď.
 • 08.02.2019 Roman Š.

  Udrží otáčecí špíz osmikilovou kýtu?

  Dobrý den, můžete mi říct, jestli se na otáčecím špízu u grilu Weber Genesis II E-410 GBS dá ugrilovat i větší kus masa jako je například vepřová kýta o váza zhruba 8 kilogramů? Děkuji za odpověď.
 • 07.02.2019 Tomáš L.

  Jak urychlit zapalování kotlového grilu?

  Dobrý den, prodáváte nějaký rozpalovač na uhlíky? Mám doma kotlový gril a při větrnějším počasí to trvá hrozně dlouho, než gril zapálím. Díky za odpověď.
 • 07.02.2019 Simona V.

  Je možné napájet elektrický rozpalovač Looftlighter pomocí tužkových baterií?

  Dobrý den, na vašich stránkách jsem si všiml elektrického rozpalovače briket Looftlighter. Chci se zeptat, je možné ho místo připojení do sítě napájet pomocí tužkových baterií? Děkuji za odpověď.
 • 05.02.2019 Mirka Č.

  Je součástí grilu Weber Master Touch SE E-5775 taky termosonda iGrill 2?

  Dobrý den, z vašeho e-shopu mě zaujal kotlový gril Weber Master Touch Premium GBS SE E-5775. Můžete mi říct, jestli je kromě držáku termosondy iGrill 2 součástí taky samotná termosonda? Děkuji za odpověď.
 • 05.02.2019 Jakub B.

  Jak se používá rozpalovač briket Looftlighter?

  Dobrý den, na vašem webu mě zaujal elektrický rozpalovač briket. Můžete mi říct, jak se to používá a dá se s tím roztápět i v krbu uvnitř místnosti? Děkuji za odpověď.
 • 31.01.2019 Lumír P.

  Dostanu ke grilu Master Touch SE E-5775 litinovou mřížku Sear Grate?

  Dobrý den, měl bych zájem o kotlový gril Master Touch SE E-5775, ale nejdřív bych se chtěl ujistit, že ke grilu dostanu i tu masivní mřížku na steaky. Je tato mřížka opravdu součástí základního balení? Děkuji za odpověď.
 • 30.01.2019 Luboš V.

  V čem se liší sady grilovacího náčiní Premium 6645 a 6625?

  Dobrý den, můžete mi říct, v čem se liší grilovací náčiní Premium – 2 ks od dlouhého grilovacího náčiní Premium – 2 ks? Podle fotek vypadají obě sady grilovacího nářadí identicky, přesto je mezi nimi nějaký rozdíl kromě ceny? Děkuji za odpověď.
 • 28.01.2019 Michaela V.

  Z kolika dílů se skládá nerezový rošt pro grily Genesis?

  Dobrý den, mám zájem o nerezový rošt s vyměnitelným středem pro grily Genesis. Chci se ale nejdřív zeptat, jedná se o jednolitý rošt nebo se skládá z více částí? Z dostupných fotografií to není dostatečně patrné. Děkuji za odpověď.

Aktuality

Archiv aktualit