Otázky a odpovědi

Přehled zaslaných dotazů a odpovědí

Na této stránce naleznete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám posíláte. Pokud se chcete na něco zeptat, využijte náš formulář, rádi vám odpovíme. Pošlete nám svůj dotaz.

Dotazy z oblasti Servis grilů

Zpět na přehled
 • 19.10.2022 Eliška Z.

  Big Green Egg záruka

  Dobrý den, jak je to prosím vás se zárukou na keramické grily Big Green Egg?
 • 09.08.2022 Aleš T.

  Jak připojit gril Weber Q 1200 ke karavanu a k plynové bombě?

  Dobrý den, mám doma gril Weber Q 1200, který funguje na plynové kartuše. Nedávno jsem si pořídil karavan, a tak bych chtěl zkusit gril k němu připojit. Máte nějaké příslušenství, které mi to umožní? Dále by mě zajímalo, zda jde gril připojit kromě kartuše také k běžným plynovým lahvím, které se dají sehnat třeba na bezinkách.
 • 11.05.2022 Jarda M.

  Kde máte na vašich grilech štítek s čárovým a produktovým kódem?

  Dobrý den, kde najdu takový ten štítek s výrobním číslem a čárkovým kódem? Potřebuju koupit náhradní díl a nevím jak mám v tolika součástkách hledat tu správnou.
 • 28.03.2022 Richard M.

  Jak je zabalený gril Monolith Classic PRO-Serie 2.0 se stojanem?

  Dobrý den, líbí se mi keramický gril Monolith Classic PRO-Serie 2.0. Rád bych si ho vyzvedl osobně u vás na prodejně a přikoupil ještě nějaké příslušenství. Můžete mi prosím napsat, jak je gril balený? Když ho povezu upevněný kurty na káře za autem, nemůže se nějak poškodit? Do auta se mi nevejde. Děkuji.
 • 14.02.2022 Jan K.

  Jak fungují rozptylovače tepla u plynového grilu Napoleon?

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jakou funkci mají u plynového grilu Napoleon stříšky nad hořáky. Slouží pouze k ochraně hořáků nebo mají ještě jinou funkci? Děkuji za odpověď.
 • 20.10.2021 Dušan V.

  Čím uhasit plynový gril Napoleon?

  Dobrý den, rád bych se zeptal, čím se v případě požáru hasí plynový gril Napoleon Rogue? Děkuji.
 • 29.09.2021 Filip J.

  Proč u plynového grilu Napoleon nelze dosáhnout vyšších teplot při grilování?

  Dobrý den, mám plynový gril Napoleon. Gril v poslední době není schopen dosáhnout tak vysokých teplot jako dříve. Nevíte prosím, čím by to mohlo být?
 • 27.09.2021 Ladislav B.

  Jak poprvé zapálit gril Big Green Egg?

  Dobrý den, minulý týden jsem si pořídil keramický gril Big Green Egg Minimax. Bohužel si nevím rady s roztápěním grilu. Mohli byste mi prosím poradit?
 • 19.11.2020 Alena J.

  Rozbitý teploměr v poklici LotusGrill

  Dobrý den, podařilo se nám rozbít teploměr na skleněné poklici grilu Lotus. Musíme koupit celou poklici nebo jde teploměr vyměnit? Děkuji za pomoc.
 • 09.11.2020 Petr B.

  Kdy kontaktovat servis udíren Bradley?

  Dobrý den při přesouvání udírny Bradley Smoker Smart jsem zachytil o rok podstavce a urval jsem konec kabelu. Konec jsem odstranil, ale potřeboval bych poradit, kde seženu nový? Musím se obrátit na firemní servis nebo můžu pořídit obyčejný kabel?

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit