Co znamená funkce FlameGuard u teploměru Meater 2 Plus?

Dobrý den, jak funguje funkce Flame Guard u teploměru MEATER 2 Plus? Díky
Dan V.

Naše odpověď:

Dobrý den Dane, Flame Guard je speciální vlastnost sondy MEATER® 2 Plus, která zvyšuje limit teplotní odolnosti sondy v okolním prostředí až do 500°C. Tato vlastnost je obzvláště užitečná při grilování na otevřeném ohni, smažení v oleji, nebo při vysokoteplotním zapékání masa.

meater 2 plus

Díky funkci Flame Guard můžete svůj teploměr MEATER 2 Plus používat v širokém spektru vařících technik a prostředí, aniž byste museli mít obavy z poškození teploměru. Tato vysoká odolnost znamená, že si můžete užít grilování, smažení a zatažení masa bez kompromisů. To Vám umožní rozšířit Vaše kulinářské možnosti a experimentovat s různými technikami vaření.

meater 2 plus

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit