Co znamená funkce Smar Temp u teploměru Meater 2 Plus?

Dobrý den, četl jsem si o novém chytrém teploměru Meater 2 plus a zaujala mne funkce Smart Temp. Můžete mi ji více přiblížit? Děkuji.
Bohuslav H.

Naše odpověď:

Dobrý den Bohuslave, funkcí Smart Temp™ u sondy Meater 2 Plus nazýváme systém, který je složený z pěti senzorů umístěných v části sondy, která se zasouvá do masa. Tyto senzory jsou strategicky rozmístěné tak, aby dokázaly společně a přesně vyhodnocovat teplotu v různých místech masa. Díky tomu můžete dosáhnout měření teploty s vysokou přesností až do 105 °C s odchylkou pouze ±0.3 °C.

meater smart temp

Tento systém u sondy Meater 2 Plus je navržen tak, aby Vám poskytl nejpřesnější možné informace o teplotě uvnitř masa, což je klíčové pro jeho správnou a bezpečnou přípravu. 

meater 2 plus

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit