Co zobrazuje displej udírny Bradley a co lze nastavit na ovládacím panelu?

Dobrý den, co vše lze vyčíst z displeje udírny Bradley Smoker 4? Co všechno můžu nastavit na ovládacím panelu? Děkuji.
12.10.2021 Kamil F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pravým horním tlačítkem se ovládá vytápění udírny, které v elektrických udírnách zajišťuje topná spirála nacházející se uvnitř. Poté co toto tlačítko zmáčknete můžete nastavit, jak dlouho vytápění poběží po zmáčknutí tlačítka „Oven timer set“. Nastavený čas můžete vidět v pravém horním rohu displeje a upravit ho můžete za pomoci šipek nacházejících se pod displejem. Čas vytápění lze minimálně nastavit na 20 minut a maximum je 9 hodin a 40 minut. Poslední šedivé tlačítko na pravé straně slouží k nastavení požadované teploty. Po zmáčknutí „Oven temp set“ teplotu nastavíte opět za pomoci šipek dole a možné hodnoty se pohybuji od 49 °C až k 138 °C. Abychom popsali všechna tlačítka na pravé straně ještě nám zbývá poslední černé tlačítko nacházející se vpravo vedle šipek pro nastavení času a teploty. Slouží k přepínání zobrazení údajů o teplotě ve stupních Fahrenheita a na stupně Celsia.

elektrická udírna bradley

Udírna Bradley Smoker 4 digitální  

Levé horní tlačítko „On/off smoker“ zapíná generátor kouře. Čas zapnutí generátoru ovládáte za pomoci tlačítka „Smoker timer set“ v kombinaci se zmíněnými šipkami dole. Časové rozmezí minimální a maximální hodnoty je stejné jako u vytápění udírny. Tlačítko „Wood“ využijete na začátku uzení. Za jeho pomoci totiž posunete brikety dále do udírny tak, aby se první briketa nacházela na odpařovači. Takto jsme probrali všechna tlačítka. Zbývá však ještě poslední hodnota na displeji vlevo dole, která nám zobrazuje aktuální teplotu v udírně.

Odpařovač, na který je třeba posunout brikety na začátku uzení

Pokud by Vám ovládaní udírny nevyhovovalo, máme v nabídce i další udírny s odlišným ovládáním, ať už s jednodušším, u nichž se nastaví pouze teplota udírny a o nic dalšího se nestaráte, až po ty složitějších u kterých udírnu ovládáte za pomoci mobilní aplikace. Kromě elektrických udíren Bradley nabízíme i elektrické udírny Borniak, dřevěné udírny, udírny na dřevěné uhlí i udírny na pelety.  

udírny  

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit