Do jakého grilu se vejde 10 kg PB láhev?

Dobrý den, rádi bychom si u Vás zakoupili plynový gril. Máme doma malé děti a proto s ohledem na jejich bezpečnost preferujeme gril do kterého lze umístit 10 kg PB láhev. Můžete nám prosím nějaký nabídnout? Děkuji.
23.03.2021 Eliška F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ohledně umístění 10 kg PB láhve dostáváme od zákazníků čím dál více dotazů. Jednak kvůli Vámi zmíněné bezpečnosti a také kvůli tomu, že málokdo se chce při grilování dívat na nevzhlednou plechovku stojící vedle grilu. Proto jsme pro lepší orientaci na našich stránkách grilykrby.cz ke grilům, do jejichž skříňky lze umístit 10 kg PB láhev, vložili hned do produktové fotografie ikonku - PB láhve ve skříňce:

Jedná se většinou o grily kanadského výrobce Napoleon. Můžete si vybírat gril jak střední třídy, do které řadíme plynové grily Napoleon Rogue, tak třídy vyšší, do které řadíme plynové grily Napoleon Prestige. Novinkou letošní sezóny jsou grily Phantom. V současné době jsme naskladnili a na prodejně vystavili první z těchto grilů a to gril Napoleon Phantom RSE425, viz. foto vč. umístěné 10 kg PB láhve uvnitř grilu. 

napoleon phantom RSE425

V případě, že budete mít jakékoliv další otázky ohledně plynových grilů, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit