Existuje otočný rožeň pro peletový grily PitBoss 850 Navigator?

Dobrý den, rád bych si do svého peletového grilu PitBoss 850 Navigator pořídil otočný rožeň na grilování kuřat, máte nějaký v nabídce?
Felix S.

Naše odpověď:

Dobrý den Felixi, výrobce peletový grilů Pit Boss bohužel otočný rožeň pro peletový gril Pit Boss 850 Navigator nenabízí. Jediným způsobem, jak do tohoto grilu přidat rožnící set, je zakoupit si univerzální rotisserii kit nebo rotisserie od jiného výrobce.

peletový gril pit boss navigator 850

V případě, že byste se rozhodli použít rožnící set z jiného grilu, je třeba počítat s tím, že byste museli na svém peletovém grilu udělat několik technických úprav. Tyto úpravy by mohly zahrnovat například vyvrtání nových otvorů v bocích grilu pro umístění rožnící jehly či přidělání úchytek pro připevnění motoru apod. Úpravy grilu pro přidání otočného rožně však budou vést ke ztrátě záruky. Doporučujeme vám proto, abyste si před nákupem univerzální rotisserie pro gril PitBoss 850 Navigator promysleli, zda je pro vás úprava grilu a ztráta záruky přijatelná.

krůta v peletovém grilu pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit