Funguje sada teploměrů Meater Block bez signálu Wifi?

Uvažuji o tom, že si pořídím Meater Block. Chci ho používat hlavně na chalupě, kde není WiFi, ale je tam mobilní signál. Vím, že blok může pracovat bez WiFi a aplikace – ale zajímá mě, jestli při použití v režimu samostatného zařízení s WiFi budou údaje stále dostupné v aplikaci prostřednictvím Bluetooth nebo jiného spojení? Děkuji.
René S.

Naše odpověď:

Dobrý den René, v samostatném režimu jsou sondy připojeny k Meater Block a veškeré ovládání pečení se provádí na digitálním panelu. Ten není připojen k WiFi a není možné tedy sledovat teploty z telefonu. Na digitálním panelu můžete nastavit pečení pomocí předvoleb nebo můžete nastavit požadovanou teplotu. Průběh vaření se zobrazuje ve formě sloupce, nikoliv číslic. Jednotlivé sondy ze sady teploměrů Meater Block nejde v tomto případě (pokud je panel zapnutý) samostatně připojit k telefonu pomocí Bluetooth.

meater block

Pokud budete mít digitální panel vypnutý, můžete sondy Meater připojit k telefonu přímo pomocí Bluetooth a veškeré ovládání provádět z telefonu. Jakmile sondu vyjmete z dobíjecí stanice, sonda se zapne a v ten okamžik ji můžete k telefonu připojit. 

meater block

Režimy připojení blocku pomocí MEATER Link a Cloud (Wifi řešení)

V režimu MEATER Link jsou sondy připojeny k blocku prostřednictvím Bluetooth. Block se připojí k síti Wifi, a pokud je ke stejné síti připojen i váš telefon, můžete v dosahu Wifi z telefonu ovládat veškeré pečení, přijímat upozornění atd.

meater block

Pomocí služby MEATER Cloud se sondy připojují k blocku. Block se připojí k vašemu cloudovému účtu pomocí připojení WiFi a vy jej můžete ovládat a sledovat odkudkoli za předpokladu, že se váš telefon může připojit k internetu. Praktické, pokud si potřebujete na chvíli odskočit.

teploměry meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit