Funguje teploměr do masa Meater ve zděné udírně?

Dobrý den, funguje teploměr Meater bez potíží i ve zděných (šamotových) udírnách? Neovlivní jeho funkci síla stěny?
Marcela K.

Naše odpověď:

Dobrý den, Marcelo, děkujeme za dotaz ohledně teploměru Meater. Všechny verze teploměru do masa Meater budou bez potíží fungovat i ve zděných nebo-li šamotových udírnách. Silnější stěny by sice mohly signálu sondy vadit. Komunikace s telefonem však bude zajištěna díky dvířkům udírny, která už tak silná nejsou. Teploměr na maso se propojuje s mobilním zařízení za pomoci Bluetooth s dosahem dle verze teploměru,  minimálně však 10 metrů.

teploměr do masa meater

Jaký je maximální dosah teploměrů do masa Meateru?

Dosah teploměru můžete být ještě delší, když zvolíte jeden z vyšších modelů. Celkem se Meater prodává v těchto variantách:

teploměr do masa meater  

Aby byl dosah Meateru co nejdelší, je potřeba mít dobíjecí základnu v okruhu 3 metrů od udírny. Ta slouží nejen pro dobíjení sondy, ale také jako opakovač signálu, díky kterému můžete měřit teplotu masa z pohodlí domova. V případě potřeby je možné pomocí dvou chytrých telefonů ještě výrazně prodloužit dosah sondy: Jak prodloužit dosah sondy Meater?

rozšíření dosahu sondy meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit