Gril Big Green Egg - cena?

Dobrý den, rád bych si zakoupit keramický gril Big Green Egg velikosti L. Můžete mi prosím napsat, co vše je v ceně grilu?
15.06.2021 Tomáš Z.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Vzhledem k tomu, že každý zákazník preferuje něco jiného a chce jinak svůj keramický gril využívat, je cena uvedená na našich stránkách za gril Big Green Egg Large v základním provedení.

 cena grilu big green egg

Gril je samozřejmě již v základu vybavený tak, že po sestavení můžete začít okamžitě grilovat - stačí pouze připravit dřevěné uhlí. Uvnitř grilu je topeniště s palivovým roštem, keramický prstenec pro dokonalé rozptýlení tepla uvnitř grilu a samozřejmě základní nerezový rošt. Ve spodní části a v poklopu jsou umístěny regulační klapky pro snadnou regulaci teploty uvnitř grilu a ve víku samozřejmě nechybí teploměr, abyste měl vždy teplotu v grilu pod kontrolou. 

gril big green egg

Dále výrobce nabízí obrovské množství příslušenství jak už pro rozšíření možností přípravy jídel, tak pro ochranu grilu či snadnou manipulaci s ním. Ke grilu si můžete podle Vašich potřeb dokoupit pojízdný stojan s bočními poličkami nebo robustní akátový stůl, díky němu z grilu vytvoříte dokonalou letní kuchyni. Pro rozšíření přípravy potravin pak můžete dokoupit convEEGtor pro nepřímé grilování, nástavbové rošty pro rozšíření grilovací plochy, litinové nádobí pro vaření omáček i pečení koláčů, pizza kámen a mnoho dalšího. Výrobce samozřejmě nezapomněl ani na ochranu grilu před prachem a nepříznivým počasím - každá velikost grilu mám svůj vlastní obal, který dokonale padne. Stačí jen využít Vaši fantazii.   

big green egg cena

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy ohledně grilů Big Green Egg, můžete nás kontaktovat na naší zákaznické lince či využít online kontaktní formulář na našich webových stránkách. Případně nás můžete navštívit v kamenné prodejně s grily Vladeko v Tachlovicích. Děkujeme.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit