Jak dlouho vydrží štěpka Bornika švestka udit v přenosné udírně na ryby?

Dobrý den, jak dlouho vydrží udící štěpka Borniak švestka 10 l udit v přenosné udírně na ryby o rozměrech udící komory cca 40 x 60 cm?
Jiří H.

Naše odpověď:

Dobrý den, Jiří, na Váš dotaz Vám bohužel nemůžeme poskytnout přesnou odpověď. Neznáme totiž spotřebu štěpky u Vaší přenosné udírny na ryby. Pokud by se jednalo o udírnu Borniak, pak by 10litrové balení udící štěpky Borniak Švestka mělo stačit na přibližně 30-35 hodin nepřetržitého provozu. Nicméně velikost udící komory není primárním faktorem určujícím spotřebu štěpky. Klíčovým je způsob, jakým je štěpka v udírně spalována a zda je použita souběžně i jako topivo.

udící štěpka borniak

... švestkové dřevo je pro uzení masa fantastickou volbou! Je to ovocné dřevo, podobné jablku nebo třešni, a poskytuje jemnou, sladkou a ovocnou chuť kouře. Skvěle se hodí na kuřecí, vepřové a další lehká masa. Švestkové dřevo navíc vytváří na uzeném mase krásnou růžovohnědou barvu, což mu dodává na vizuální přitažlivosti.

udící štěpka borniak

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit