Jak je napájená rotisserie Monolith Classic?

Dobrý den, chtěl bych si koupit otočný rožeň na svůj Monolith Classic. Jak je tento rožeň napájen? Budu pro jeho provoz potřebovat elektrickou zásuvku?
Vladimír N.

Naše odpověď:

Dobrý den, Vladimíre, děkujeme za dotaz. Pro použití rotisserie pro grily Monolith Classic elektrickou zásuvku potřebovat nebudete. 

rotisserie ke grilu monolith classic
 
Celá rotisserie pro grily Monolith je napájená pomocí dvou monočlánků, které mají dost síly na otáčení hlavního rožně i vč. pořádného kusu masa či dvou kuřat. Pokud by Vám pohon pomocí dvou monočlánků nevyhovoval, je možné si dokoupit k otočném rožni pohon na 220V. 

rotisserie ke grilu Monolith Classic

Součástí nerezového prstence pro otočný rožeň je dále sedm otvorů pro umístění jehel na grilování špízů a šašliku, které lze umístit i místo hlavního rožně.  Sada jehel pro rotisserii Monolit Classic je za pomoci hlavního motoru též otáčena a tím je zajištěno rovnoměrné opékání. Jehly nejsou součástí balení otočného rožně, ale je možné si je dokoupit.

rotisserie monolith classic

rotisserie monolith classic

V případě, že budete mít o rotisserii ke grilu Monolith zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit