Jak jsou izolované elektrické udírny Borniak?

Dobrý den, jsou plechové udírny s generátorem kouře jednoplášťové, nebo jsou pláště izolované?
Jan M.

Naše odpověď:

udírna borniak

Dobrý den, všechny udírny Borniak jsou dvouplášťové s vnitřní izolací.  Ať už si vyberete pozinkovanou nebo nerezovou variantu udírny, tak vnitřní část bude vždy vyrobena z nerezu. K izolaci teploty dále přispívá těsnění na dveřích udírny a magnetická pojistka, která drží dveře udírny pevně zavřené. Pro ještě lepší izolaci jsou stěny udírny vyplněny PUR pěnou.  

udírna borniak

Výrobce Borniak nabízí elektrické udírny ve dvou velikostech. Do té menší s objemem 70 litrů se Vám vejde cca 10 kg masa, do té větší s objemem 150 litrů se vejde až 20 kg masa. Udírny jsou navíc pro uzení kompletně vybaveny.

Co je součástí balení elektrické udírny Borniak?

  • háčky na uzení        
  • tyče na zavěšení uzeného masa     
  • udící rošt      

udírny borniak

Pokud se chystáte udit studeným kouřem, doporučujeme k udírně ještě dokoupit ochlazovač kouře. Ochlazovač funguje tak, že prodlouží cestu kouře do udírny. Pro co největší efekt ho umístěte, co nejdál od udírny, aby cesta kouře byla delší. Čím delší cesta k udírně bude, tím se kouř více ochladí okolní teplotou. V horkých letních dnech Vás ovšem ani tento doplněk k udírně nezachrání, takže uzení studeným kouřem budete muset odložit na chladnější roční období.

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak
2-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak
3-jak-jsou-izolovane-udirny-borniak

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit