Jak opravit infrahořák u plynového grilu Jamestown Knox?

Dobrý den, prosím o radu. Mám plynový gril Jamestown Knox s bočním infrahořákem, který mi nejde elektricky zapálit. Kabel k zapalování mám připojen. Baterie jsem také kontroloval. Gril je nový, ale když zmáčknu tlačítko zapalování tak se nic nestane.
Antonín Z.

Naše odpověď:

Dobrý den Pavle, děkujeme za otázku. My bohužel plynové grily Jamestown nemáme v naší nabídce, a tudíž Vám nejsme schopni zjistit kde je v bočním infahořáku Vašeho plynového grilu Jamestown Knox chyba či Vám na gril zajistit servis. Obraťte se prosím přímo na prodejce, u kterého jste gril zakoupil. Jelikož píšete, že gril je nový, jistě se na něj vztahuje záruční doba a prodejce by Vám měl tedy zajistit výměnu či opravu.

V naší nabídce můžete najít plynové grily Rösle Videro, které mají stejně jako gril Jamestown Knox v jednom bočním stolečku zabudovaný infrahořák pro rychlé zatažení steaků. Dovolujeme si Vám napsat pár možností, kde by mohla být u Vašeho infrahořáku chyba v zapojení. 

plynový gril Rosle Videro

  1. Zkontrolujte vizuálně kabel, jestli není někde poškozený
  2. Zkontrolujte připojení v místě napojení a případně zkuste toto místo domáčknout
  3. Pokud máte možnost půjčení zkoušečky, zkuste změřit kontinuitu kabelu

připojovací kabel hořáku u grilu Rosle Videro

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynový grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit