Jak použít mosazné šroubky od akátového stolku ke grilu Big Green Egg?

Dobrý den, při montáži stolků ke grilu Big Green Egg mi zbyly mosazné šroubky s hladkou hlavou. Netušíte, k čemu patří? Neznamená to, že jsem při montáži něco vynechal? Děkuji.
Pavel B.

Naše odpověď:

gril big green egg medium

Gril Big Green Egg Medium

Dobrý den, Pavle, děkujeme za otázku. Akátové stolky Big Green Egg jsou ke keramickému grilu připevněny na dvou místech za pomoci spojení šroubků a matiček skrze černou mosaznou obruč. Přebývající šroubky s hladkou (placatou) hlavou, jsou zde pro případ, že by ty, co jsou v grilu bylo potřeba vyměnit. Pokud jste přimontoval stolky s původními součástkami, přebývající věci z montáže si schovejte na horší časy.

šroubky k akátovým stolkům big green egg

stolky ke grilu big green egg

Víte že…

…kromě akátových stolků si můžete ke grilu Big Green Egg pořídit jeden ze stolků, které Vám také poskytnou dostatečně velkou pracovní a odkládací plochu. V případě rámu pro Big Green Egg si dokonce můžete vybrat, zda pracovní plocha bude ze dřeva, nebo z oceli, plná nebo mřížkovaná. Rám můžete dále dovybavit věšákem na grilovací nářadí.

grily big green egg

V případě, že budete mít další otázky ohledně keramických grilů Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-gril-big-green-egg-s-bocnimi-stolky
2-sroubky-od-grilu-s-metrem
3-pripevneni-bocnich-stolku-ke-grilu-big-green-egg
4-gril-big-green-zasazeny-ve-stolku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit