Jak přimontovat zadní ohřev k plynovému grilu Rösle Videro G6-S Vario?

Dobrý den, jde ke grilu Rösle Videro G6-S Vario přikoupit zadní ohřev? Kolik prosím Vás stojí? Rád bych si ho pořídil spolu s grilem.
Marek E.

Naše odpověď:

plynový gril rösle videro

Dobrý den, Marku, děkujeme za otázku. Zadní ohřev bohužel ke grilu dokoupit nelze. Výrobce plynových grilů Rösle, sice tuto možnost nabízí, ale pouze u grilů, které se na českém trhu neprodávají. Gril je i tak hezky vybaven a rožeň na něm můžete použít i bez zadního hořáku. Gril má uvnitř grilovací vany umístěno 6 nerezových hořáků, které vytvoří ideální podmínky i pro opékání masa na rožni.

plynový gril rösle videro

Plynový gril Rösle je dále vybaven:         

  • bočním hořákem – vhodný na přípravu příloh a omáček k masu          
  • plotýnkou na steaky (tzv. Prime Zone) – ideální na zatažení vysokých hovězích steaků (žár na roštu plotýnky dosahuje až 800°C)        
  • velkou litinovou grilovací plochou 92,5 x 45 cm

Kdybyste, ale přeci jen trval na zadním hořáku, můžete se podívat na nabídku kanadských plynových grilů Napoleon, které ho mají u řady modelů již v základní výbavě.

zadní hořák u grilu Napoleon

Plynový gril Napoleon Rogue SE 425

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-zadni-ohrev-ke-grilu-rosle
2-zadni-ohrev-ke-grilu-rosle
4-zadni-ohrev-ke-grilu-rosle

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit