Jak připojit PB lahev ke grilu Weber Q1200

Dobrý den, bude obsahem balení plynového grilu Weber Q 1200 stand hadice s koncovkou pro připojení ke standardí PB lahvi, nebo s koncovkou pro připojení s jednorázovou kartuší, nebo oboje? Děkuji a přeji příjemný den.
16.09.2019 Ondřej P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Plynové grily Weber Q1200 jsou standardně dodávány s připojením na plynovou kartuši. Přestavbu na standardní PB lahev 5 a 10 kg lze provést snadno pomocí propojovací sady 3 v 1 pro plynové grily Weber. Napájecí set se skládá z hadice, šroubení a regulátoru proudění plynu. Pokud byste chtěl používat malou 2 kg bombičku, je ještě zapotřebí dokoupit odtlačný ventil pro připojení k 2 kg PB lahvi. Obě věci máme standardně sklade a můžeme je obratem odeslat.

V případě, že budeme mít o připojovací sadu zájem nebo se budete chtít zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

pripojovaci-sada-3v1-1
pripojovaci-sada-3v1-3
pripojovaci-sada-3v1-4
odtlacny-ventil

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit