Jak se liší standardní hořáky plynových grilů Campingaz od hořáků Campingaz Blue Flame?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jaký je u grilů Campingaz hlavní rozdíl mezi hořáky s technologií Blue Flame a tradičními nerezovými hořáky od Campingaz? Děkuji
Petr V.

Naše odpověď:

Dobrý den Petře, hlavní rozdíl mezi grily Campingaz s technologií Blue Flame a grily s tradičními hořáky je v tom, že hořáky Blue Flame produkují plamen o vyšší teplotě a nižším tlaku. To přináší několik výhod:

  • Rychlejší předehřátí grilu: grily s technologií Blue Flame se předehřejí až o 30 % rychleji než tradiční grily.
  • Rovnoměrnější rozložení tepla: plamen o vyšší teplotě a nižším tlaku se lépe rozptyluje po grilovací ploše, což zajišťuje rovnoměrnější rozložení tepla.
  • Menší riziko vzplanutí: plamen o nižším tlaku má menší tendenci ke vzplanutí.
  • Nižší spotřeba plynu: hořáky s technologií Blue Flame jsou účinnější než tradiční hořáky, takže pro přípravu stejného jídla spotřebují méně plynu.

hořáky blue flame u grilu campingaz

Hořáky s technologií Blue Flame

Klasické grily Campingaz nemají hořáky s technologií Blue Flame. Tyto grily mají hořáky, které produkují plamen o nižší teplotě a vyšším tlaku. To má za následek pomalejší předehřátí, nerovnoměrnější rozložení tepla a vyšší riziko vzplanutí.

Který typ grilu je pro vás vhodnější, závisí na vašich potřebách a preferencích. Pokud hledáte gril, který se rychle předehřeje, pak je gril s technologií Blue Flame dobrou volbou. Pokud hledáte gril, který je cenově dostupnější nebo má širší výběr funkcí, pak může být klasický gril vhodnější.

klasický nerezový hořák u grilu campingaz

Klasické hořáky

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit