Jak se při uzení v udírně Borniak UW-70 zjišťuje průběžná provozní teplota?

Dobrý den, můžete mi poradit, jak se zjistí skutečná teplota při uzení v udírně Borniak UW-70? Rozumím, jak se požadovaná teplota nastavuje, ale je v udírně ještě nějaký teploměr, který by hodnotu skutečné provozní teploty ukazoval? Děkuji za odpověď.
Pavel K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Zrovna v tomto konkrétním modelu elektrické udírny se teploměr, který by ukazoval průběžnou hodnotu provozní teploty, není. Elektrická udírna Borniak UW-70 je vybavena pouze termostatem, na kterém můžete nastavit pouze intenzitu provozní teploty. Kontrolu lze provádět pouze přes nastavenou teplotu na termostatu. Pokud na termostatu nastavíte nižší teplotu, rozsvítí se červená kontrolka a spirála dotápí, pokud nastavíte vyšší teplotu, kontrolka se nerozsvítí a spirála nejde.

V případě, že bude váš zájem o elektrickou udírnu UW-70 nadále trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznické linky, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-1966
100-1955
100-1988
100-1951
100-1580

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit