Jak u grilu Q 2000 změřím provozní teplotu?

Zdravím vás, můžete mi prosím poradit, jak u plynového grilu Weber Q 2000 zjistím výši provozní teploty? Děkuji za odpověď.
10.06.2019 Ondřej V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Plynový gril Weber Q 2000 není na rozdíl od jiných plynových grilů z kolekce Q vybaven teploměrem s budíkem integrovaným v poklopu. Pro měření teploty tak budete muset použít jiné alternativy. Můžeme vám doporučit například digitální termosondy iGrill Mini a termosondy iGrill 2. Tyto moderní termosondy neměří orientační provozní teplotu uvnitř grilovací vany, ale s maximální přesností ukazují teplotu grilovaného masa a dalších pokrmů. Kromě je můžete pomocí bluetooth propojit s chytrým telefonem a využívat různé šikovné aplikace, které vám usnadní a zpříjemní vaše grilování. Kromě toho si lze k termosondě přikoupit speciální tepelné čidlo pro měření teploty grilovacího roštu. Díky tomu tak budete mít přehled nejen o tom, jak moc je propečený váš steak, ale i jak moc jste rozpálili gril. Riziko, že něco připálíte se tak snižuje na minimum.

Kromě termosond iGrill Mini a iGrill 2 máme v nabídce také několik malých kapesních a skládacích termosond, které jsou vybaveny měřící jehlicí, která se zapíchne do masa a na malém displeji se ukáže výše naměřené teploty. Pokud budete mít o nabízené teploměry a termosondy zájem, nebo kdy vás zajímalo ještě něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete prostřednictvím naší zákaznické linky, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vypravit do naší kamenné prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích, kde můžete vše, co vás zajímá, probrat s jedním z našich odborných poradců.

img-4802
img-4801
p1060674
p1060669
p1060670

Aktuality

Archiv aktualit