Jak udit v elektrické udírně Bradley Smart Smoker 10

Dobrý den, rádi bychom si zakoupili elektrickou udírnu Bradley Smart Smoker 10. Bude to naše první udírna. Prosíme Vás o informaci, jak složité je uzení (nastavení teplot, času) v této udírně. Děkuji.
17.12.2020 Eliška K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Elektrická digitální udírna Bradley Smart Smoker 10 je na pomyslném vrcholu z nabídky udíren Bradley Smoker. Tato udírna se díky jednoduchému uživatelskému rozhraní snadno ovládá. Udírnu můžete ovládat pomocí velkého dotykového displeje nebo pomocí aplikace na Vašem chytrém telefonu, tak nebo tak, uzení budete mít vždy plně pod kontrolou. Udírna Bradley si po dobu uzení veškeré aspekty hlídá sama, Vy se můžete pohodlně věnovat svým koníčkům.

Digitální udírna Bradley

Po zapojení udírny do sítě a propojení generátoru kouře s udírnou se na displeji vlevo dole objeví drobná zapínací ikonka. Po stisknutí tlačítka Vás přivítá na digitálním displeji oficiální Bradley Logo.  Po několika vteřinách se jednotka nastartuje a zobrazí se hlavní nabídka s přehledem času uzení a teploty.  Jedná se o velmi moderní udírnu, u které díky bohatým možnostem nastavení máte možnost zapnutí topné spirály a generátoru kouře nezávisle na sobě. Oba tyto elementy můžete během uzení zapínat i vypínat dle potřeby. Součástí udírny jsou i dvě teplotní sondy.

Digitální udírna Bradley

Vlevo nahoře je ovládání generátoru kouře (Smoke Time) doplněné o animaci kouřící brikety. Jejím stisknutím nastavíte čas, po který bude generátor kouře spalovat brikety a produkovat kouř.  Vlevo dole je ovládání topné spirály uvnitř udící komory (Oven Time). Po stisknutí opět nastavíte dobu, po kterou chcete, aby spirála vytápěla udírnu.

Vpravo nahoře je tlačítko pro nastavení teploty (Oven Temp), na kterou topná spirála bude vyhřívat udírnu. Nastavení je plynulé po jednotlivých stupních. Rozsah teploty, kterou můžete nastavit je 50-160°C.  Nutno podotknout, že 160°C je maximální teplota, kterou udírna může dosáhnout v závislosti na okolní teplotě.  Pro běžné vytápění počítejte s max. teplotou okolo 120°C. Pod nastavitelnou teplotou topné spirály je nedotykové políčko, které ukazuje aktuální teplotu uvnitř udící komory.  Pod těmito dvěma teplotami je ukazatel teploty na teplotních čidlech.  V případě, že nejsou sondy připojeny, je zobrazovaná teplota automaticky 0°C. Pomocí těchto sond můžete měřit teplotu uvnitř udírny v různých místech nebo uvnitř uzeného pokrmu.

Digitální udírna Bradley

Ve spodní části displeje udírny je lišta se základními ovládacími prvky. Naleznete na ní ZapínacíVypínací tlačítko, zámek obrazovky, kontrast, přepínání mezi °F a °C. Tlačítko pro zapnutí Bluetooth a poslední v řadě je zobrazení statistiky o uzení. Spolu s předvolbou jazyků. Ovládání je standardně nastaveno v anglickém jazyce, čeština bohužel chybí.

elektrická udírna Bradley

V případě, že budete mít jakékoliv další otázky ohledně udíren nebo uzení, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit