Jak velká je wok pánev?

Dobrý den, mám zájem o litinovou wok pánev pod produktovým číslem 7422. Jedná se o velkou Wok pánev - tj. minimální průměr samotné pánve bez uší je cca 38 cm, raději 40 cm. Děkuji.
31.10.2019 Lukáš H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Litinová pánev pod produktovým číslem 7422 se již nevyrábí. Výrobce nahradil produkt litinovou pánví Weber s poklicí a nerezovým košem, ta bohužel nemá Vámi požadovaný průměr. V průměru má pouhých 34 cm, ale je nabízena včetně poklice a nerezového košíčku.

Jako alternativu Vám můžeme nabídnout největší wok pánev, kterou máme aktuálně skladem. Wok pánev Big Green Egg je prodávána včetně bambusové špachtle a má průměr 40 cm bez uší.

V případě, že si budete chtít jednu z nabízených wok pánví objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

wok-panev-0001
wok-panev-0004
wok-panev-0005
wok-panev-0007
wok-panev-0008
wok-panev-0009

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit