Jak vybrat skříňky pro vestavný gril Napoleon?

Dobrý den, s manželem uvažujeme o koupi vestavného grilu Napoleon, který máte v naší nabídce. Jeden z vašich kolegů nám již zaslal rozměry, které jsou nutné pro gril vyhradit. Zmiňoval se také o dalších skříňkách, které je možné ke grilu dokoupit. Jaké mají tyto skříně rozměry a podle čeho máme skříňky vybrat, aby ke grilu pasovaly?
Alena B.

Naše odpověď:

vestavný gril Napoleon

Dobrý den, Aleno, vestavné plynové grily Napoleon jsou jistě perfektní volbou. U vestavných grilů si totiž můžete spodní i boční skříňky přizpůsobit přesně podle Vašich potřeb. Nejdůležitější je výběr skříňky, která bude umístěna přímo pod grilem - gril do ní musí přesně pasovat. Pro různé velikosti vestavných grilů Napoleon jsou určeny konkrétní spodní skříňky. Dále si z nabídky výrobce můžete ke grilu dokoupit skříňky s různým využitím. 

Skříňky pro vestavné grily Napoleon     

Všechny tyto skříňky mají rozměr  61 x 61 x 90 cm, a jsou libovolně kombinovatelné. Skříňky jsou v nerezovém provedení a mají shodné provedení jako skříň, ve které bude gril umístěn. Tuto venkovní kuchyni pak můžete doplnit ještě venkovní lednicí Napoleon ve stejném designu. 

jak vybrat skříňky pro vestavný gril

Alternativní cesta, jak mít vestavný gril zabudovaný přesně podle svých představ,  je výroba skříní na zakázku. V takovém případě je nutné znát rozměry grilu, aby byl stůl s grilem kompatibilní. Výroba skříní a stolů na zakázku sebou nese několik výhod:       

  • volba materiálu je na vás      
  • rozložení polic a šuplíků přesně podle vašich potřeb       
  • možnost výběru barveného provedení

jak vybrat skříňku pro vestavný gril

V případě, že budete mít další otázky ohledně vestavných grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-jak-se-pouzivaji-skrine-pro-vestavne-grily-napoleon
3-jak-se-pouzivaji-skrine-pro-vestavne-grily-napoleon
2-jak-se-pouzivaji-skrine-pro-vestavne-grily-napoleon

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit