Jak vyčistit grilovací desku u grilovacího ohniště Remundi?

Dobrý den, zakoupil jsem si u vás grilovací ohniště Remundi Nero M. Jaký je prosím nejlepší způsob, jak grilovací desku ohniště rychle a snadno vyčistit po grilování?
Lukáš H.

Naše odpověď:

Dobrý den Lukáši, děkujeme za otázku. Nejrychlejší a nejefektivnější způsob, jak vyčistit grilovací desku ohniště Remundi Nero M po grilování je ještě na horký plát nalít čistou vodu. Všechna mastnota se tak rychle odvaří. Pak už můžete naprosto jednoduše pomocí kovové špachtle stáhnout mastnotu společně s vařící vodou z plátu do odkapového kbelíku. Dejte jen pozor na opaření. Při tomto způsobu čištění vzniká velké množství páry.

jak vyčistit grilovací desku ohniště remundi

Následně doporučujeme horký plát potřít olejem. Tím je zachována jeho nepřilnavost a plát je připraven pro další použití.

jak vyčistit grilovací desku ohniště remundi

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilovacích ohnišť nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit