Jak zmenšit udírnu?

Dobrý den, jak prosím Vás vypadá udírna Napoleon Apollo AS200K ve složeném tvaru a je možné ji zmenšit? Je přenastavení složité?
Adam R.

Naše odpověď:

udírna napoleon apollo

Dobrý den, Adame. Udírna Napoleon Apollo AS200K se skládá celkem ze čtyř odnímatelných dílů. Horní víko a spodní část, která slouží jako topeniště udírny, jsou základními součástmi, bez kterých udírna nemůže fungovat. Zbylé dvě prostřední části se stříbrnými dvířky lze libovolně odebrat. To se Vám může hodit, když nebudete chtít udit příliš velké množství masa. Přestavení udírny do menší varianty z ní také dělá mobilnější zařízení, které spotřebuje méně energie.      

  • Rozměry udírny o čtyřech dílech: 42x104 cm, hmotnost: 13 kg        
  • Rozměry udírny o dvou dílech: 42x56 cm, hmotnost: 7 kg

udírna napoleon

Co se týče samotného zmenšení udírny. Stačí prostřední díly odepnout na bocích a následně sundat.

udírna napoleon apollo

Věděli jste že…

…V udírnách Napoleon se netopí kusový dřevem, ale briketami? Brikety se poskládají do kruhu, aby odhořívali postupně. To je ideální pro uzení, které na rozdíl od grilování trvá delší dobu a je při něm potřeba výrazně nižších teplot. Jakmile jsou brikety žhavé, přisypou se mezi ně dřevěné štěpky, aby dodaly masu to správné aroma. Štěpky se vyrábějí z různých druhů dřeva, takže je jen na Vás, jak je sladíte s masem. Aby štěpky obratem neshořely, před vhozením do udírny je namočte minimálně na 30 minut do studené vody.

udírna napoleon apollo

Uzení masa v udírně NapoleonApollo AS200K

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-uzeni-masa-v-udirne
2-uzeni-masa-v-udirne
3-uzeni-masa-v-udirne
4-uzeni-masa-v-udirne

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit