Jak zvětšit kapacitu udírny?

Dobrý den, chtěl bych si koupit nějakou menší udírnu, protože mám v plánu udit většinou jen pro sebe. Hodilo by se mi ale, kdyby se dala udírna v případě potřeby zvětšit, když bych chtěl jednou za čas udělat větší várku masa nebo klobás. Máte nějakou takovou v nabídce?
Libor T.

Naše odpověď:

Zdravíme, Libore a děkujeme za dotaz. Vzhledem k Vaší situaci, kdy po většinu času potřebujete udit pouze malé množství masa a občas by se Vám hodilo si pořádně zaudit ve větší udírně, bude pro Vás naprosto ideální udírna Napoleon Apollo AS200K.

Udírna má v základu rozměry 42 x 56 cm a váží pouhých 7 kg. Jako palivo se v udírně používá kusové dřevo, dřevěné uhlí či brikety. Když budete potřebovat udírnu zvětšit, stačí k ní naprosto jednoduše pomocí přesek na bocích udírny připojit další prstenec. Pokud připojíte oba dva, budete mít udírnu s rozměry 42 x 104 cm a bude vážit 13 kg. V takové udírně můžete už udit kusy masa v celku nebo delší salámy.  

Součástí udírny je i nerezový rošt. Pokud budete mít chuť na něco grilovaného, po sejmutí prstenců můžete mít z udírny i standardní kotlový gril na dřevěné uhlí.     

udírna napoleon

Co najdete v balení udírny Napoleon Apollo AS200K?

  • horní díl udírny vybavený teploměrem a regulátorem kouře        
  • spodní díl udírny vybavený třemi nožičkami a regulátorem vzduchu       
  • dva kruhové díly s dvířky pro vkládání masa do udírny a s otvorem pro teplotní sondu       
  • 5 háčků na uzení ryb, žeber, klobás atd… 
  • dva nerezové rošty, které můžete využít jak při uzení, tak při grilování 

možnost zvětšení udírny Napoleon

zvětšená udírna napoleon

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích, kde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

uzení samálů

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit