Jaká je maximální teplota, které můžu v plynové pizza peci Cozze dosáhnout?

Dobrý den, zvažuji koupi plynové pizza pece Cozze 43 cm a zajímá mě, jak vysokou teplotu může tato pec na pizzu dosáhnout. Chci se ujistit, že bude možné v ní připravit opravdu autentickou italskou pizzu s dokonale křupavým okrajem. Děkuji za odpověď.
Ondřej H.

Naše odpověď:

Dobrý den Ondřeji, Vámi vyhlídnutá plynová pizza pec Cozze 43 cm je navržena tak, aby splnila požadavky na přípravu autentické italské pizzy, a z toho důvodu v ní lze dosáhnout teplot, které jsou pro tento účel více než dostatečné. Uvnitř pece na pizzu Cozze můžete naprosto jednoduše dosáhnout teploty až 500 °C. To zajišťuje, že Vaše pizza bude mít správně křupavý okraj a dokonale propečené těsto tak, jak má mít pravá italská pizza.

pec na pizzu Cozze

Vysoká teplota umožňuje pizzu uvnitř pece na pizzu rychle a efektivně upéct i za méně než 2 minuty. To je srovnatelné s profesionálními pecemi v pizzeriích. Díky tomu můžete doma snadno připravovat pizzy, které se mohou směle měřit s těmi z Vaší oblíbené restaurace.

pec na pizzu cozze

V případě, že budete mít další otázky ohledně pizza pecí nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit