Jaká litinová deska patří do grilu Napoleon Rogue 625?

Dobrý den, je opravdu litinová grilovací deska Napoleon pro Rogue 425, 525 a 625 určena pro Gril Napoleon Rogue 625?
09.09.2021 Jan B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, litinová grilovací deska Napoleon pro Rogue 425/525/625 je opravdu pro tento gril určena. Osobně jsme pro Vás tuto desku vyzkoušeli na grilu Napoleon Rogue 625 a sedí perfektně. 

litinová deska Napoleon Rogue

Grilovací desku můžete použít z obou stran. Jedna strana desky je hladká a hodí se tak pro snadnou manipulaci s malými kousky masa či zeleniny, ale také pro přípravu palačinek, lívanců či volských ok. Druhá strana, má sobě vzory vlnek, které dodají grilovanému jídlu typický vzhled a Vaše steaky či hamburgery budou nejen výborně chutnat, ale budou krásné i na pohled.

litinová deska napoleon Rogue

Výhodou litiny, ze které je deska vyrobena, je že výborně drží teplotu, poté co ji zahřejete. Díky této vlastnosti se maso při kontaktu s rozžhaveným litinovým povrchem krásně zatáhne, aniž by ztratilo většinu ze své šťávy. Tento povrch je tedy ideální na přípravu steaků. Pro čištění desky můžete využít příslušenství na litinové nádobí Petromax. Německý výrobce Petromax se přímo na litinové nádobí a příslušenství k němu specializuje. 

litinové nádobí petromax

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit