Jaká plynová láhev se používá k plynovém grilu Napoleon TQ240?

Dobrý den, chci se zeptat, jakou plynovou láhev můžu připojit k plynového grilu Napoleon TQ240? Díky.
Bronislav D.

Naše odpověď:

Dobrý den Bronislave, cestovní plynový gril Napoleon TQ240 je napájen pomocí klasické kempinkové kartuše. Jedná se o kapacitně menší plynové nádoby, které jsou naprosto perfektní právě pro cestovní účely. Součástí grilu je i připojovací sada s regulátorem pro připojení šroubení plynové kartuše.

napoleon travel TQ240

Plynové kartuše pro grily Napoleon mají výhodu v tom, že nezabírají tolik místa a nejsou tak těžké jako PB lahve. Na druhou stranu jsou ale hůře dostupné. PB lahve seženete i na obyčejné benzince, zatímco pro kartuše musíte do specializované prodejny. Doporučujeme tak zakoupit několik kartuší do zásoby. 

gril napoleon TQ240

V případě, že budete mít o plynový gril Napoleon TQ240 zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit