TQ240-BK
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Cestovní gril Napoleon TQ240-BK
Malý cestovní gril Napoleon na plyn s černým víkem.



| Rozměry grilu (v x š x h) | 66 x 47 x 51cm |
| Palivo | plynová kartuš |
| Grilovací rošt | zvlněný grilovací rošt WAVE o velikosti 34,4 x 49 cm |
| Výkon grilu | 2,8 kW |
| Základní vybavení | porcelánem smaltovaný litinový rošt, uzamykatelné víko |
| Hmotnost | 10 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,21kw/dm² |
8 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
1 299 Kč
1 590 Kč
11 990 Kč
4 990 Kč
4 990 Kč
10 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...