Grily na balkón 

Grily na balkón

Grilování na balkoně je ideálním řešením pro ty, kteří nemají vlastní zahrádku, a přesto si rádi na rozpáleném roštu s chutí uklohní nějakou tu dobrotu. Ovšem není to jen tak. Při grilování na balkoně totiž člověk nemůže myslet jen na sebe, ale měl by pamatovat i na své nejbližší sousedy. Například rozdělat si oheň na balkoně v klasickém kotlovém grilu není úplně ten nejlepší nápad. Pozvánka na steak v podobě štiplavého kouře z Vašeho grilu není pro utužování sousedských vztahů to pravé ořechové. Proto jsme si pro Vás připravili kategorii grilů, které jsou na použití na balkoně jako dělané....

Zobrazit celý text

Grilování na balkoně je ideálním řešením pro ty, kteří nemají vlastní zahrádku, a přesto si rádi na rozpáleném roštu s chutí uklohní nějakou tu dobrotu. Ovšem není to jen tak. Při grilování na balkoně totiž člověk nemůže myslet jen na sebe, ale měl by pamatovat i na své nejbližší sousedy. Například rozdělat si oheň na balkoně v klasickém kotlovém grilu není úplně ten nejlepší nápad. Pozvánka na steak v podobě štiplavého kouře z Vašeho grilu není pro utužování sousedských vztahů to pravé ořechové. Proto jsme si pro Vás připravili kategorii grilů, které jsou na použití na balkoně jako dělané.

Značka Weber nabízí elektrické a plynové grily na balkon, které nevyluzují žádný kouř a jsou tak pro grilování na balkoně ideální. V nabídce najdete pestrou škálu plynových a elektrických grilů různých typů a velikostí. 

Kanadský výrobce grilů Napoleon v tomto směru nezůstal pozadu. V nabídce najdeme jak cestovní grily plynové, tak i elektrické. Takový gril Napoleon Travel se skvěle hodí jak balkon, tak do kempu. Ke grilu se dá dokoupit řada praktického příslušenství jako stojany na maso, litinový tál či otočný rožeň na opékání.

Na své si také přijdou milovníci uhlí a moderního designu. Grily na dřevěné uhlí LotusGrill díky své důmyslné konstrukci téměř nekouří. Topeniště je důmyslně chráněno přes skapávajícím tukem a nečistotami. Grilování je tím pádem bezkouřové, zdravé a snadné. Navíc se vyrábí v několika barevných provedení, takže si můžete přesně vybrat podle Vašeho vkusu. Vnější část grilu při vaření nepálí, je tak bezpečné ho používat i ve stísněnějších prostorech. 

Zobrazuji 1 – 12 z 31 produktů
na stránku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit