PRO285X-MK-PHM
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Travel Pro285X PHANTOM
Cestovní plynový gril Napoleon Travel Pro285X PHANTOM v matném černém provedení se dvěma hořáky a praktickým skládacím vozíkem.


| Rozměry grilu (v x š x h) | 101 x 112 x 51 cm |
| Palivo | plyn (propan-butan) |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Grilovací rošt | dvoudílný zvlněný litinový rošt Wave 54 x 37 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, skládací stolek, boční pultíky, teploměr, držák na plynovou lahev, dvoudílný litinový rošt se zvlněnou mřížkou |
| Hmotnost | 29 kg |
| Barva | matně černá |
| Příkon | 4,1 kW |
| Záruční doba | prodloužená záruka až 10 let |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,22kw/dm² |
5 490 Kč
8 490 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
1 299 Kč
1 590 Kč
11 990 Kč
4 990 Kč
4 990 Kč
10 990 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....