PRO285-BK
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Travel PRO 285
Cestovní plynový gril Napoleon Travel PRO 285 s litinovým roštem.

| Rozměry grilu (v x š x h) | 38 x 74 x 47 cm |
| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | zvlněný litinový rošt WAVE o velikosti 1 840 cm2 |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | zvlněný litinový rošt, teploměr s ciferníkem, připojení k vozíku, 2 nerezové hořáky |
| Hmotnost | 17,7 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 4,1 kW |
| Záruční doba | 10 let |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | PRO285-BK |
5 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
1 299 Kč
1 590 Kč
11 990 Kč
4 990 Kč
4 990 Kč
10 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...