PRO285X-BK-CE
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Travel Pro285X
Cestovní plynový gril Napoleon Travel Pro285X se dvěma hořáky a praktickým skládacím vozíkem.


| Rozměry grilu (v x š x h) | 101 x 112 x 51 cm |
| Palivo | plyn (propan-butan) |
| Grilovací rošt | dvoudílný zvlněný litinový rošt 54 x 37 cm |
| Systém zapalování | JETFIRE |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, skládací stolek, boční pultíky, termosonda, držák na plynovou lahev, dvoudílný litinový rošt se zvlněnou mřížkou |
| Hmotnost | 27 kg |
| Barva | černá |
| Příkon | 4,1 kW |
| Záruční doba | prodloužená záruka až 10 let |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
5 490 Kč
8 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
1 299 Kč
1 590 Kč
11 990 Kč
4 990 Kč
4 990 Kč
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...