TQ285X-BK-1-RC
Napoleon
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Travel TQ285X-BK
Malý cestovní gril na plyn zabudovaný do praktického stojanu.


| Rozměry grilu (v x š x h) | 39 x 61 x 49 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | JET-FIRE |
| Grilovací rošt | zvlněný grilovací rošt WAVE o velikosti 54 x 37 cm |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | zvlněný litinový rošt WAVE, uzamykatelné víko, teploměr s ciferníkem, stojan s kolečky |
| Hmotnost | 24,3 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let |
Skvělý přenosný gril, který báječně vypadá jak ve složeném tak v rozloženém stavu. Velice skladný, lehce se šoupne ke zdi a hotovo. Možnost napájení plynovou kartuší popř. 5/10kg lahví je přímo( bomba)
5 490 Kč
8 490 Kč
12 490 Kč
8 490 Kč
4 890 Kč
1 299 Kč
1 590 Kč
4 990 Kč
4 990 Kč
10 990 Kč
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...