Jaká termosonda se hodí pro elektrický gril Weber Q 1400?

Dobrý den, máme doma elektrický gril Weber Q 1400 a ráda bych se zeptala, jestli je možné k němu zakoupit nějakou termosondu na maso. Můžete mi doporučit jaký typ je pro tento gril vhodný? Děkuji za vaši odpověď.
03.12.2018 Zuzana M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce najdete hned několik termosond, které můžete při grilování na elektrickém grilu Weber Q 1400 normálně používat. Nejjednodušší z nich je digitální kapesní termosonda Weber, která stojí 549 korun, a na našich webových stránkách jí najdete pod katalogovým číslem 6750. Tato termosonda se používá tak, že se jednoduše zapíchne do grilovaného pokrmu a na displeji se zobrazí údaj o vnitřní teplotě.

termosonda-igrill-mini

Dále vám můžeme nabídnout termosondy z kolekce iGrill, konkrétně se jedná o termosondu iGrill Mini a iGrill 2. Tyto termosondy se nezapichují do potravin přímo, ale k měření používají tepelná čidla, která jsou s termosondou propojena kovovým kabelem. Oba druhy termosond iGrill jsou v základu vybaveny dvěma tepelnými čidly, přičemž další dvě lze k termosondě přikoupit. Pak byste mohla měřit teplotu až už čtyři pokrmů najednou.

digitalni-termosonda-igrill-mini

Pokud byste měla o některou z nabízených termosond zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vypravit do našeho obchodu Weber World Vladeko v Tachlovicích, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

termosonda-igrill-2

img-0693
img-4797
img-0696
img-4794
img-0697

Aktuality

Archiv aktualit