Jak vybrat udírnu na balkon?

Dobrý den, sháním udírnu, kterou bych si mohl dát na balkón. Máte nějakou takovou v nabídce?
Tomáš T.

Naše odpověď:

Dobrý den, Tomáši, děkujeme za otázku. Ano, pár udíren velikostně vhodných pro uzení na balkoně v nabídce máme. U modelů, které by se daly použít na malém prostoru jsou důležité především rozměry a hmotnost. Co si budeme povídat, na balkoně moc místa není, takže každý ušetřený centimetr se počítá. Občas bude nutné taky udírnu přemístit, aby se mohl balkon využít i na jiné věci.

udírna na balkon

Jakou mám vybrat udírnu na balkon?

Mezi udírny s ideálními rozměry pro použití na balkoně rozhodně patří všechny modely z řady 70 polských udíren Borniak a udírny Bradley se čtyřmi policemi, tj. Smoker 4.

udírna na balkon

Co je možné udit v udírně na balkon?

Navzdory tomu, že udírny nezaberou moc místa, se do udící komory vejde pořádná nálož klobás. Kusy masa v celku nebo delší salámy do ní  ale nedáte. To je bohužel daň za úsporu místa. Pokud, ale salámy zkrátíte a maso naporcujete, máte po problémech.

Bydlíte-li v panelovém domě ujistěte se, že kouř z udírny nebude vadit vašim sousedům. Pokud jste v nejvyšším patře neměl by být s uzením na balkoně problém. 

klobásy v udírně na balkon

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit