Jaké jednoduché koření použít na steak?

Dobrý den, sháním jednoduché koření na steak. Všechny, které jsem zatím našel, jsou zbytečně komplikované a bojím se, že by přehlušily chuť masa. Máte nějaké takové koření?
Lubor N.

Naše odpověď:

Dobrý den Lubore, děkujeme za otázku. BBQ koření 2 Pig Mafia Salt and Pepper 340 g od Suckle Busters je skvělá volba pro ty, kteří hledají jednoduché a zároveň chutné koření na steak. Směs obsahuje pouze sůl, černý pepř a červený pepř. Díky tomu nehrozí, že by koření přehlušilo chuť masa. Pepř dodává steakům jemnou pikantnost, zatímco sůl zase pomáhá vytáhnout chuť masa.

koření suckle busters na steak

Koření 2 Pig Mafia Salt and Pepper 340 g je vyráběno v malém rodinném podniku v Texasu. Robby Staggs, mistr světa v grilování, který koření vytvořil, si dal za cíl vytvořit koření, které bude jednoduché a chutné. Koření je ideální pro všechny druhy steaků, včetně rib eye, strip steaku, filetu mignon a dalších. Lze ho použít i na jiné druhy masa, jako je hovězí, vepřové, kuřecí nebo ryby. Nebo dokonce na uzení.

koření suckle busters na steak

...černý pepř je nejprodávanějším kořením na světě a je jedním z nejběžnějších koření přidávaných do kuchyní po celém světě. Jeho pálivost je způsobena chemickou sloučeninou piperin, která je jiným druhem pálivosti než kapsaicin charakteristický pro chilli papričky.

V případě, že budete mít další otázky ohledně BBQ omáček a koření nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit