Jaké jsou rozdíly mezi černým a šedým grilem Weber Genesis II E-310?

Dobrý den, jaké jsou rozdíly mezi plynovými grily Weber Genesis II E-310 šedý a černý? Liší se grily jenom v barvě nebo mají nějaké další odlišnosti? Děkuji za odpověď.
24.04.2019 Alena B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Plynové grily Weber Genesis II E-310 černý a šedý se liší skutečně pouze v barevném provedení. Co se týče výkonu, uživatelského rozhraní, příslušenství a kapacity grilu, jsou na tom jak šedý, tak černý model shodně. Záleží tedy jen na vašem vkusu, které z barevných provedení vám více vyhovuje. Šedý plynový gril Weber Genesis II E-310 stojí 25 490 a na našich webových stránkách jej snadno dohledáte pod katalogovým číslem 61051147 a černý Weber Genesis II E-310 rovněž za 25 490 korun a v našem e-shopu mu náleží katalogové číslo 61011147.

V případě, že se pro některý z poptávaných grilů rozhodnete, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete navštívit v našem Weber Worldu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich osobních poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit